Знайти
Каталог
Безкоштовно по Україні
Вхід
Реєструйся, щоб отримати перший бонус
Каталог
Знайти
Головна
Блог
Не дай сезону закритися

Не дай сезону закритися

Дата публікації:
20 Вересня 2016
Дата оновлення:
29 Жовтня 2020
Поділитися

Ніхто не хоче закінчувати сезон до самого кінця осені. Але, так вже вийшло, що вересня останнім часом, не радують ні сонцем, ні бабиним літом. Як всім відомо, такі погодні умови обіцяють нам масу неприємностей зі здоров'ям, починаючи простудними захворюваннями і закінчуючи проблемними суглобами.

Якщо спорт в крові, а велосипед - не просто хобі, а стиль життя, то пережити погодні напасті нам допоможе грамотне утеплення своїх кінцівок і не тільки!

Про віндстопери, мембрани та інші приємності спортивного одягу ми розповімо в наступному блозі, сьогодні ж ми поговоримо про таким, здавалося б, дрібних і незначних деталях, які, насправді, грають дуже важливу роль в щоденній ковзанці в мінливу, а & nbsp \; також дощову погоду!

Утеплювачі рук, ніг і колін коштують не так дорого, важать трохи і займають не так багато місця, щоб відмовити собі в задоволенні придбати таку корисну річ. Ще з середини літа ми починаємо попадати на досить сильні вітри або починаємо катку вже далеко за північ, коли зігріти може хіба що спиртне. Нагадаємо, що суглоби не люблять холоду. Прокотившись одного разу проти шаленого вітру, можна залишитися з проблемами на все життя. Взявши & nbsp \; з собою звичайні утеплювачі своїх родиміх кінцівок, можна позбутися від маси неприємностей. Тим більше, що вони з легкістю поміщаються навіть в підсідельну сумку.

Коли температура опускається нижче терпимого, мимоволі натягуєш капюшон на голову щоб зігріти вуха і промерзлі від вітру лоб. Але ж видимість на дорозі губиться, подивитися назад стає куди важче, огляд зовсім маленький та й шум дороги глушить порядно. Це досить небезпечно для тих, хто звик пересуватися по дорозі і бути повноцінним учасником дорожнього руху. У шапці у вересні? А чому б і ні?

Шия дуже не любить холоду, зате вод різні недуги чекають зручного моменту, щоб залишити вас з запаленим горлом будинку і відірвати від улюбленого заняття на тижні. Не дарма багато виробників почали випускати шарфи і бафи з легкої тканини, яка не дає спітніти і замерзнути одночасно.

Є ще один дуже важливий елемент екіпіровки не тільки для холодної, але і для мокрої погоди. «Тримай ноги в теплі ...» - початок старої побитої приказки повинно убиватися в голову змолоду! Виробники велоодягу і аксесуарів порадували багатьох фанатів міжсезонний катки відмінними велобахіламі, що захищають не тільки від холоду, але і від води. Потрапили в дощ? Не біда! Ноги залишаться сухими і теплими. Такі бахіли також робляться зі спеціальним отвором для контактної взуття.

Бережіть себе і своє здоров'я!

footer logo
copyright © 2026 all rights reserved
Слідкуйте за нами:
Профіль
Порівняння
Вибране
Кошик