Каталог товарів
Безкоштовно по Україні
Вхід
Реєструйся, щоб отримати перший бонус
Каталог
Знайти
Головна
Клієнтам

Захист персональних даних

image

Магазин Велопланета може збирати, обробляти і використовувати інформацію, в тому числі Ваші персональні дані, які були внесені Вами при оформленні замовлення і в усі інші форми на сайті veloplaneta.com.ua або в будь-якому магазині Велопланета ™, виключно з метою обробки замовлень і заявок , організації передачі / доставки товарів, а також з метою інформування про заходи та акції компанії, проведення досліджень ринку, опитувань за допомогою поштового, телефонного (в т.ч. мобільного) зв'язку, атакож електронних засобів зв'язку.

Будь-які матеріали, інформація та відомості, надані Вами на сайті veloplaneta.com.ua, є конфіденційними і не можуть передаватися третім особам без Вашої попередньої згоди, крім випадків, передбачених чинним законодавством України.

Доступ до Ваших особистих даних буде надано тільки уповноваженим співробітникам і тільки для зазначених вище цілей, а також для забезпечення захисту і обробки інформації. Велопланета використовує розумні технічні та організаційні засоби для захисту і конфіденційності Вашої особистої інформації.

Згода на обробку Ваших персональних даних (в розумінні Закону України «Про захист персональних даних») Ви надаєте шляхом заповнення будь-якої електронної форми на сайті veloplaneta.com.ua або підписання форми реєстрації для участі в дисконтній програмі і добровільно даєте згоду на використання своїх персональних даних з зазначеної вище метою.

Ви можете в будь-який час відмовитися від згоди, наданого Вами. А також маєте можливість звертатися з проханням про виправлення, внесення змін в Ваші Персональні дані, їх видаленні або блокуванні.

footer logo
copyright © 2021 all rights reserved
Слідкуйте за нами:
Профіль
Порівняння
Вибране
Кошик