ДостоинстваБрал для езды зимой в городе, где есть места не очищенные от снега. Температура -10: Хорошо катит и по асфальту и по снегу. Давление 1.7 атм при весе 60кг:)
ДостоинстваМаю гравійник Pride Rocx 8.1 2019. Нова місцевість дала підсрачника й підштовхнула змінити напівслік Innova 700x38, який у Києві, в моїх умовах катання (90/10 асфальт/грунт ) задовольняє.Поставив Schwalbe Performance Smart Sam 622x44 і ось декілька думок після короткого тесту :Їхати стало важче. Їхати стало легше.Середня швидкість нормально впала, прохідність зросла. На мілкозернистий гравій тепер сам хочеш наїхати, проблем він більше не створює. Мікро тріщини покриття та ямковість тепер менше відчувається. Відчуття наче з'явилась повітряна подушка між поверхністю і ободом.Керованість погіршилась. Можливо просто не звично, і пізніше звикну.Вага відчутно збільшилась. Авжеж, кожна майже 600г. Накат зменшився, зате шумить на гладенькому асфальті дебело.В умовах пересіченої місцевості та дуже поганого асфальтного покриття в регіонах - це хороше рішення. Універсальна серія, принаймні про це заявляють німці.
ДостоинстваПокупал год назад, откатал сезон (+-2к км, по разным дорогам, больше внедорожки) и ниразу не было прокола! Износ нулевой (резко не торможу), товарный вид на 5+. Купил такие же на второй велик. Не с чем сравнивать, но эти покрышки очень мне понравились.
ДостоинстваМоя любимая покра, уже несколько лет только ее и покупаю, настоящий универсал, то что нужно когда асфальта и грунта 50х50. отлично себя ведет и в тех и иных условиях и довольно износоустойчивая